Kaip naudotis nemokamai internete paraiškas puslapių FasterReader'a

Už tinkamą programų internete FasterReader reikia Java Runtime Enviroment SE 6. Naujausia versija galima atsisiųsti nuo http://java.sun.com/javase/downloads/index.jsp
Jei naudojate naršyklę Firefox Tam reikia bent Java Version 6 Update 10. Žiūrėti Kodėl Java neveikia Firefox
Jūs galite pamatyti taip pat: Naudojimasis įskiepiai Java į Firefox


Spausdinimo greitis bandymo

Spausdinimo greitis bandymo klaviatūra yra programa internete, kad leidžia jums išmatuoti spausdinimo greitį. Jis matuoja teisingai įvedėte žodžių per minutę, skaičių ir atspausdinti simbolių skaičius.


Šie veiksmai dirbti su šia programa:

 1. Pradžioje ekrane, spauskite ant teksto įvedimo laukas.

    Typing speed test - first step

  Ir tada mes pradėsime rašyti kitą pasitaikančių žodžių. Kai paspausite pirmasis raktas yra įjungtas ir išskaičiuojamos laikas yra 60 sekundžių. Tuo metu, matuojant greitį ir tikslumą rašyti žodžius ant klaviatūros. Paspaudus tarpo klavišą arba klavišą Enter eiti rašyti kitą žodį.
 2. Bet kuriuo metu galite pradėti nuo bandymo pradžioje spaudžiant Typing speed test stop button Kuris nukelia mus į pradžią ekrane. Žr. 1 punktą

Po žaidimo langas įvesti slapyvardį. Šis ekranas pasirodo tik kai žaidėjas įsitraukia ne mažiau kaip penkerius teisingu žodžių. Nikas turi būti bent 5 ir mažesnis nei 30 simbolių.
Po teisingai įvesti slapyvardį pasirodo sąrašą 10 geriausių rezultatų plius žaidėjo pasiektą rezultatą ir du šalia žaidėjų pasirodymą.

PASTABA: Norėdami žaidėjas gali išsaugoti savo rezultatą geriausių rezultatų duomenų bazės, ji turi priimti pažymėjimą, kai puslapis įkeliamas. Priešingu atveju ji nebūtų galima išsaugoti ir peržiūrėti rezultatus internete. Tada yra pavyzdžių rezultatus internete


"Word" Tetris Typing tetris - free online game to speed typing on keyboard

"Word" Tetris "yra nemokamas internetinis žaidimas žaisti, mokytis ir praktiškai susisiekti rašyti. Tai apima rašymo ir trynimo klasifikuojamų žodžiai įvesdami juos greitai. Leidžia patikrinti jūsų spausdinimo greitį ir palygina jį su kitais rezultatus į duomenų bazę internete geriausiuose rezultatuose
Žemiau yra paleisties ekraną aprašymas:

  Typing tetris - startup

 1. Prieš pradėdami, galite reguliuoti kritimo žodžiai norma. Pradėję žaidimą nustatyto lygio, žaidėjas gauna atskaitos taškus.
 2. Pagrindinis žaidimo ekraną, kurios atrodo, kurių žodžius, kurie privalo būti pripažinta teisinga rašyti.
 3. Spauskite mygtuką "ir geriausių rezultatų. Kai paspausite žaisti žaidimą ekranas.

  Typing tetris - game

 1. Ekrano tipas žodžių.
 2. Žodis dabar atvykti. Teisingai įvedėte raidžių rodomi mėlynai. Klaidingai parašytas raides nekeičia spalvos išraiška. Įvedus visą žodį teisingai, žodis dingsta.
 3. Kitą žodį tipo.
 4. Neteisingai įvestas žodžių.
 5. Žaidimo lygio.
 6. Žaidimo lygio.
 7. Žodžių skaičius įvedėte teisingai lygio. Pasiekus ekrano viršuje tipo tariant, jūs einate į kitą lygį.
 8. Aktualus įvertinimas
 9. Mygtukas ir sustoti. Žaidimas taip pat gali sustabdyti CTRL + P. Kitas paspausdami priežasčių šio žaidimo tęsinys derinys. Stop mygtuką, kad išeitumėte iš žaidimo. Kai paspausite Stop mygtuką, jūs galite tiesiog pradėti žaisti iš naujo.
 10. Žodis bomba - kai rašote žodį papildomų eilučių yra ištrinami.
  • word small bomb išbraukiama "Extra Line"
  • word medium bomb ištrina dvejoms papildomoms linijoms
  • word large bomb ištrina 3 eilutes, be
  • word mega bomb ištrina visus neteisingai nurodėte žodžiai

Po žaidimo langas įvesti slapyvardį. Šis ekranas pasirodo tik tada, kai žaidėjas eina bent viena pakopa. Nikas turi būti bent 5 ir mažesnis nei 30 simbolių.
Įvedę teisingą slapyvardį, sąrašą 10 geriausių rezultatų plius žaidėjo pasiektą rezultatą ir du šalia žaidėjų pasirodymą.

PASTABA: Norėdami žaidėjas gali išsaugoti savo rezultatą geriausių rezultatų duomenų bazės, ji turi priimti pažymėjimą, kai puslapis įkeliamas. Priešingu atveju ji nebūtų galima išsaugoti ir peržiūrėti rezultatus internete. Tada yra pavyzdžių rezultatus internete

  Typing tetris - high score

 1. Slider slinkti geriausių rezultatų. Geriausius rezultatus įtraukti šiuos stulpelius:
  • Pozicija
  • Nikas
  • Atsiliepimai
  • Lygio
  • Teisingas simbolių įvedėte per minutę
  • Įvedėte teisingą žodžių / min
  • Tinkamai įvedėte
  • Tinkamas iš žodžių
  • Žaidimo data

Išmaišytos žodis tetris Shuffle typing tetris - online game link

Kaip žaisti Tetris žodis yra kaip "Word" tetris žaidimas su šio žodžio tetris žaidimas, išskyrus patį išmaišytos raidžių žodžiai buvo išmaišytos. Norėdami iš naujo nustatyti žaidėjas turi atspėti žodį ir parašyti jį teisingai, pagal žodyną.